Każdy człowiek chce mieć kogoś, kto wypełni tą wewnętrzną ,,pustkę”, ukoi smutki oraz po prostu sprawi, że życie stanie się piękniejsze. Jednakże jak wiadomo, pięknie to brzmi, ale rzeczywistość jest taka, że aby do tego doprowadzić, potrzebujemy w nasz związek włożyć sporo pracy. Co więc musimy zrobić, aby nasz związek odpowiednio się rozwijał?

Co robić, aby nasz związek odpowiednio się rozwijał?

Przestań mieć oczekiwania

Nasze życie to ciągłe wzloty i upadki. Czasami mamy gorszy dzień, a czasami jest to dzień lepszy. Jeśli jednakże będziemy się przejmować, to zamiast wykorzystać ten czas na coś pożytecznego, na coś miłego, lub ciekawego, zmarnujemy tą chwilę która jest nasza na tym kawałku ziemi. Życie przemija bardzo szybko, dni zamieniają się w miesiące, miesiące w lata, lata w powiedzenie ,,no to już czas szykować się do grobu”, więc dlaczego mamy się przejmować tym, czy nasz związek się uda? Nie ma czegoś takiego jak partner idealny, czy też taki który rozumie nas bez słowa czy też czyta w naszych myślach. Im mniej oczekiwań według naszego partnera będziemy mieć, tym szczęśliwsi będziemy, kiedy on nas czymś zaskoczy.

Rozmowa – coś bez czego związek nie ma miejsca

Tak naprawdę, gdyby nie rozmowa, to by nie było związków. Dlaczego więc zapominasz o tym, aby porozmawiać z twoją drugą połówką o tym, co ci nie pasuje w związku? Przecież nie masz nic do stracenia, czyż nie? Zanim odpowiesz, że możesz stracić tego partnera – przypomnę ci o jednej rzeczy. Przecież zdecydowałeś/aś, że on/ona – to ta/ten jedyn/a, a teraz boisz się z nią porozmawiać o tym, co ci nie pasuje?

Przecież wiesz, że na świecie nie ma rzeczy idealnych. Miłość wiadomo jest piękna, ale czasami, jeśli nie mówimy o swoich problemach partnerowi, to zamiast prosperować, związek po prostu się rozpadnie. A skoro to twój ,,ideał”, to nie chcesz do tego przecież dopuścić, czyż nie? Dlatego też, porozmawiaj ze swoim partnerem szczerze. Nawet jeśli natraficie na jakąś przeszkodę w waszym związku, którą nie jesteście w stanie przeskoczyć, to i tak przynajmniej uświadomisz samemu sobie, że jesteś w stanie komunikować swoje problemy drugiej osobie, co mimo ogólnej opinii jest ważną umiejętnością socjalną.

Źródło : http://seks-dziewczyny.pl/