Zdrada – to chyba najgorsze co nasza druga połówka może nam zrobić. Jest to zachowanie wyjątkowo samolubne, oraz po prostu nie w porządku w stosunku do nas. Niestety jednak – tacy ludzie się zdarzają. Co powinniśmy zrobić, kiedy przyłapiemy partnera na zdradzie?

Co zrobić, kiedy przyłapiemy partnera na zdradzie?

Przede wszystkim – nie daj się ponieść emocjom

Rozumiemy, że jest to moment, kiedy wszystko co budowaliście razem, nagle wali się jak domek z kart. I oczywiście jest to okrutnie bolesne, ponieważ w jednym momencie byliście szczęśliwi, mieliście ,,wszystko” a w kolejnym – straciliście dosłownie każdą rzecz, jaką posiadaliście. Jest to również chwila, którą możemy żałować do końca życia, jeśli zrobimy coś wyjątkowo głupiego (nie ma sensu bawić się tu w szarady – zabicie partnera może nas baaardzo drogo kosztować – a nie ma sensu iść za kratki tylko dlatego, bo druga osoba nie mogła się opanować). Dlatego też, najlepiej jest nie słuchać ,,tłumaczeń” naszego byłego już ,,partnera” – odciąć się od tego, choć na chwilę, spojrzeć na to wszystko z boku, pomyśleć – i dopiero wtedy działać.

W jednej chwili z ,,kochanie” – do byłego partnera – czyli życie jest okrutne

Tak, życie potrafi w jednym momencie dać nam cukierek, a w następnym go zabrać, jednocześnie kopiąc nas w krocze i odchodząc z tymże cukierkiem. Nie inaczej jest w przypadku zdrady. Wybaczanie zdrady nie ma sensu, z racji tego że prawdopodobnie, skoro zrobili to raz – a ty mu/jej odpuściłaś – to zrobią to znowu (albo jeszcze gorzej – zobaczysz ich na stronie typu polska erotyka czy coś. Dlatego też, jeśli przyłapiesz swojego partnera na zdradzie – zerwij z nim od razu, będziesz miał/a mniej nerwów, a proces ,,leczenia” twojego serca znacznie się przyśpieszy.

Wyrzuć go/ją ze swojego życia

Blokada na wszystkich mediach społecznościowych to w dzisiejszych czasach podstawa. Dobrym pomysłem jest również udanie się do rodziny lub do przyjaciół, aby o tej sytuacji im opowiedzieć, i się po prostu ,,,wypłakać”. Po uczynieniu tego, wyrzuć (albo nawet i spal – decyzja należy do ciebie) wszystkie rzeczy jakie otrzymałeś/aś od niego/niej.