Od dawnych lat uznawano, że tylko kobiety z dużym biustem są seksowne. Jednak na przestrzeni lat zmienia się to, a nawet odwraca. Wielu facetom nie podobają się duże cycki. Wolą u kobiety takie, które można jakoś złapać, a nie są wcale jakieś duże. Biust kobiety jest ważny dla faceta jeśli chodzi o życie seksualne. Typowi mężczyźni zazwyczaj, gdy patrzą na kobietę, widzą jej tyłek i cycki.

Są też tacy, którzy pytani o mały biust kobiety, mówią, że nie ma to dla nich znaczenia i mały biust nie przeszkadzał by im w niczym. Często kobiety, które mają naprawdę duże cycki, nie są aż tak bardzo seksowne jak te z mniejszymi. To także zależy od gustu. Faceci, którzy uwielbiają duży biust, może mają wobec niego jakieś wymagania. Wielu z nich uwielbia, gdy kobieta obciąga im kutasa swoimi dużymi cyckami.

Wiadome jest, że każda kobieta jest inna i każda ma inny biust. Teraz zależy od gustu faceta, który najbardziej mu się podoba. Jednak mężczyźni nie powinni mieć w głowie tylko cycki i cycki, bo jest wiele innych miejsc na ciele, które sprawią nam ogromną przyjemność, a także kobietom.

źródło: obciąganie