Nie da się ukryć, że partnerzy pozostawieni sami sobie przez dłuższy czas tracą zainteresowanie. W końcu bardzo ciężko jest wytrzymać całe dnie z jedną i tą samą osobą, szczególnie jeśli nie zaakceptowaliśmy jej wszystkich wad i zalet do końca. A więc, czy kwarantanna jest w stanie ,,dobić” nasz związek?

Czy kwarantanna może być gwoździem do trumny dla twojego związku?

Częstsze kłótnie

Izolacja od społeczeństwa przez dłuższy czas może w ludziach naprawdę ujawnić wszystkie najgorsze cechy. W końcu związek, aby przetrwać musi składać się z dwóch osób, które ze sobą współpracują, aby przetrwać te ciężkie czasy. W przypadku związku, który chyli się ku upadkowi, kiedy dochodzi do rozmowy, żadnego porozumienia nie udaje się uzyskać, co jeszcze bardziej niszczy relacje pomiędzy partnerami. Kiedy po dłuższym czasie myślimy o swoim partnerze, że nie lubimy przebywać w jego towarzystwie oraz po prostu nas denerwuje, to lepiej pomyśleć tutaj o zakończeniu tego związku.

Seks stał się nudny

Naturalnie wszystko jest zazwyczaj zapoczątkowane wymówkami typu ,,boli mnie głowa”. Jeśli słyszysz to słowa, to oznacza to mniej więcej tyle, że partnerka (bądź partner) nie jest już dłużej zainteresowany tobą na tyle, aby uprawiać z tobą miłość. Być może nawet też otrzymuje ją od innej osoby, a z tobą jest tylko dla tego, ponieważ posiadasz coś co mu jest jeszcze potrzebne, bądź też z czystego przyzwyczajenia bądź lenistwa. Brak czułości pomiędzy partnerami to jedna z pierwszych oznak ochładzającego się uczucia. Nie należy go lekceważyć, z tego powodu że im wcześniej go tak naprawdę zauważymy, tym większe szanse mamy na to, aby uratować ten związek.