Poznanie swojego partnera od tej strony jest ważne, jednakże jeśli robimy już to na pierwszej randce, to może się okazać, że nasza relacja sprowadzi się wyłącznie do tego, podczas gdy na przykład my wcale nie będziemy mieli jej ochoty kontynuować. Dlaczego więc nie warto uprawiać seksu na pierwszej randce?

Dlaczego nie warto uprawiać seksu na pierwszej randce?

Sex na pierwszej randce

Nie da się ukryć, że seks na pierwszej randce wiąże się z ryzykiem, ponieważ drugiej osobie wcale nie musi bowiem chodzić o zbudowanie głębszej relacji, choć może ona sprawiać takie pozory. Decydując się na zbliżenie seksualne na pierwszej randce trzeba liczyć się z tym, że może to być nasza ostatnia randka. To czy dojdzie do seksu na pierwszej randce czy nie, nie ma więc decydującego wpływu na jej powodzenie. Najważniejsze jest bowiem to czy spotykające się ze sobą osoby dobrze się ze sobą czują. Jeśli tak, seks może pomóc w zbudowaniu więzi, jeśli jednak nie, uprawianie go nie sprawi, że zainteresujemy się osobowością drugiej osoby, a ona naszą, a na dodatek dochodzi tutaj kwestia tego, że być może kobieta zajdzie w ciążę podczas seksu, co skomplikuje sprawię jeszcze bardziej, przez co nie tylko nasze życie będzie cięższe, ale również być może zostaniemy przymuszeni do wzięcia odpowiedzialności za nasze czyny. 

Ciąża

Tak jak już wspominaliśmy, jeśli nie zabezpieczymy się odpowiednio w czasie uprawiania seksu z dopiero co poznaną osobą, to mamy sporą szansę na to, że kobieta zajdzie w ciążę, co sprawi iż prawdopodobnie będziemy zmuszeni do poniesienia odpowiedzialności, co może wiązać się z niechcianym związkiem, bądź też płaceniem alimentów, czyli równie dobrze będziemy mogli powiedzieć wszystkim naszym stronom z filmami erotycznymi premium do widzenia…

Choroby weneryczne

Kolejnym minusem przygodnego seksu w czasie pierwszej randki jest to, że możemy się czymś zarazić, a jak wiadomo nikt nie ma ochoty pokazywać swoich ,,wstydliwych części” lekarzom, czyż nie?

Źródło : https://sexfotka.net.pl/