Ze swojego doświadczenia zapewne doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest wielu facetów, którzy mają wyjątkowo duże powodzenie u kobiet. Oczywiście często są to ludzie o niezbyt dużym potencjale intelektualnym nadrabiający jednak wyglądem własnego ciała. Tutaj na kobietę działa już wygląd, ale spokojnie spotkać można także takich panów, którzy nie są zbyt śmiali, nie mają czym się pochwalić jeśli chodzi o wygląd, ale jednak polskie dziewczyny się w nich podkochują. Dlaczego?

Wynika to z naturalnych zdolności do produkcji feromonów w organizmie. U niektórych mężczyzn produkcja ta jest znacznie bardziej zwiększona niż u innych. W efekcie tacy faceci są lepiej postrzegani przez dziewczyny i nawet pomimo tego, że nie potrafią błyszczeć w kwestiach konwersacji to jednak i tak mają w sobie to coś.

Z tego także powodu tak dużym zainteresowaniem cieszą się dzisiaj feromony. Na rynku mamy do wyboru ogrom tego typu produktów, często w różnych zapachach i o różnorodnym stężeniu. Na pewno feromony nie spowodują, że każda kobieta zgodzi się na seks, ale zwiększą zainteresowanie płcią przeciwną i sprawią, że staniemy się dużo bardziej śmiali.