Tekst głównie do mężczyzn. Często mężczyźni myślą, że tylko chujem mogą podarować lasce ogromną przyjemność i orgazm. Bardzo pewni siebie są mężczyźni, którzy mają niemałe kutasy. Jednak ogromny kutas to nie wszystko. Najważniejsza jest gra wstępna i to jak rozgrzejecie dziewczynę. Kiedy wasza panienka będzie już bardzo rozgrzana, wtedy nie trzeba ogromnego penisa, a nawet można powiedzieć, że nie trzeba jakiegokolwiek penisa by ją doprowadzić.

Podczas gry wstępnej, jeśli wasza laseczka się nie wstydzi, to zróbcie jej minetkę. Teraz co najważniejsze przy wykonywaniu takiej minetki. Nie można wsadzać tam od razu swojego języka i szaleć nim poruszając we wszystkie strony w jej szparce. Trzeba spokojnie ruszać językiem wokół warg sromowych, a następnie przybliżać się co jakiś czas.

Trzeba dziewczynę tak jakby powkurzać i zaczekać, aż sama będzie pragnęła więcej. Liżąc cipki, trzeba skupić się na łechtaczce. Laska także może mieć orgazm łechtaczkowy. Generalnie mówiąc, mężczyźni powinni zadbać o laskę poprzez grę wstępną, aby ją rozpalić. Jest wiele miejsc na ciele laski, które dadzą jej wielką przyjemność.