Zapewne wiele osób jest przyzwyczajonych do tego, że na rynku możemy dostać raczej gadżety erotyczne dla kobiet. Faktycznie jest ich bardzo dużo i kobiety mają ogromne pole do popisu pod tym względem. Wcale jednak nie oznacza to, że facetom pozostaje do zabawy tylko ich własna ręka…oni także mogą korzystać z ciekawych ero gadżetów. Po pierwsze bardzo dużą popularnością cieszą się sztuczne pochwy.

 Mają one często naturalny wygląd, wykonane są z miłego materiału, a ich wnętrze pełne jest wypustek, które zwiększają erotyczne doznania i seks z takim przyrządem jest naprawdę przyjemny.Niektóre z tych gadżetów mogą być wyposażone w ciaśniejszy otworek analny, a do tego nawet lubieżne usta kobiece.

Są także męskie wibratory, urządzenia, które drgają i jednocześnie masują penisa. Popularne są także oczywiście dmuchane lalki jak i pompki do penisa. Jak widać facet także może kupić jakieś ciekawe gadżety erotyczne dla siebie. Naturalnie wybór jest dużo mniejszy, ale wcale nie oznacza to, że mężczyzna jest pozostawiony sam sobie. Warto sprawić sobie taki prezent.