Bardzo istotnym problemem jest niestety to, że nie każda kobieta jest pewna tego, czy osiąga orgazm w trakcie stosunku seksualnego. Wynika to z faktu, że czyta się wiele artykułów związanych z orgazmami i nie zawsze udaje się wszystkie jego elementy do siebie dopasować. Czas więc rozwiać pewne erotyczne tajemnice. Orgazm u kobiety to szczytowy moment osiągania przyjemności. Wtedy mogą pojawiać się mimowolne skurcze miednicy oraz pupy. Bardzo często pojawia się także przyjemne uczucie ciepła, które rozchodzi się od łechtaczki na praktycznie całe ciało.

Kolejna sprawa to ogólne rozluźnienie się naszego ciała i szybszy oddech. Najważniejszą kwestią orgazmu laseczki nago jest jednak tzw. „odpłynięcie”, czyli po prostu zmiana naszego stanu świadomości. Stajemy się jakby zahipnotyzowani, tracimy kontrolę nad sobą i przez krótką chwile nie do końca zdajemy sobie sprawę z tego co się wokół nas dzieje.

To właśnie ta zmiana stanu świadomości jest najważniejszym wyznacznikiem kobiecego orgazmu i to po niej poznajemy to czy przeżywamy swoją maksymalną przyjemność. Opisane wcześniej objawy nie zawsze mogą się pojawiać, ich intensywność może być różna, ale „odpłynięcie” pojawia się zawsze. Możesz podpatrzeć zdjęcia erotyczne, na których laski szczytują i już na 100% będziesz pewny, czy Twoja dziewczyna udaje.