Bardzo wielu mężczyzn podchodzi do stosunku seksualnego w sposób niezwykle samolubny. Chodzi im po prostu o to, aby zaspokoić swoje potrzeby, a nie myślą o tym co czuje kobieta. Potrzeby seksualne mężczyzny są tak naprawdę dużo mniejsze niż kobiet i mniej czułości wymaga także facet, aby się podniecić. Wiele kobiet narzeka na to, że nie czują się spełnione seksualne, a wynika to właśnie ze złego podejścia do seksu. Warto korzystać z seks filmów na red tube i zaskoczyć swoją partnerkę.

Każdy facet powinien pamiętać bowiem o tym, że może i gra wstępna wydaje się nudna, ale dla kobiety jest ona niezwykle ważna.Ta gra wstępna rozbudza ją i rozpala erotycznie. Pomaga unieść się na wyższy stan, odpowiednio nawilża pochwę i zwiększa produkcję hormonów, które powodują, że późniejszy sex dostarcza niesamowitych wrażeń, także facetowi.

Kobietę do seksu należy po prostu odpowiednio przygotować. Nie można robić nic na siłę i wbrew woli swojej ukochanej. Wykazując się większa ilością empatii w czasie uprawiania seksu można zapewnić przyjemność obu stronom. Warto także oglądać od czasu do czasu filmy porno, czy sex gify aby szukać nowych inspiracji na seks.