Zagonieni pracą, obowiązkami życia codziennego często zapominamy zatrzymać się na chwile, usiąść, porozmawiać, uśmiechnąć się i poznać nowych ludzi. Staramy dać z siebie wszystko w pracy, na uczelni, na siłowni zapominając by dać z siebie wszystko w poszukiwaniu miłości. Czy skoro sprawia nam trudność zatrzymanie chwili w życiu rzeczywistym by znaleźć bratnią duszę to czy nie łatwiej będzie nam sprostać zadaniu w Internecie? Po całym dniu starań i wyrzeczeń mamy czas dla siebie oraz na poszukiwania. 

Gdzie szukać miłości?

Internet daje nam w dzisiejszych czasach wiele możliwości. W wyszukiwarce Google po wpisaniu frazy „portale randkowe” pojawi nam się masa witryn internetowych. Ale czy podążyć za tą metodą? Czy nie lepiej podążyć za modą i za tym gdzie więcej singli się chowa za swoimi zdjęciami? Najwyżej w trendzie poszukiwania miłości znajdują się aplikacje na telefon (np.Tinder), dzięki którym mamy wszystko pod ręką. Możemy wybierać partnera na podstawie jego zdjęć i opisu. Jeżeli również wpadniemy danej osobie w oko dostaniemy możliwość czatu i bliższego poznania się. 

Jak zwrócić na siebie uwagę?

Przede wszystkim wybierz zdjęcie które pokazuje Cię w pełnej okazałości i z najlepszej strony twojego uroku osobistego. Nigdy nie ukrywaj swoich mankamentów, ponieważ może to się zakończyć nieprzyjemnym spotkaniem, rozczarowaniem w rzeczywistości. Postaraj się o ciekawy opis. Twój opis powinien zawierać nie tylko podstawowe informacje jak wiek, wzrost ( który dla niektórych ma wielkie znaczenie) , ale również cechy twoich osobowości, twoje zainteresowania. Postaraj się napisać o sobie najlepiej jak potrafisz, by pokazać siebie jako interesującą osobowość wartą bliższego poznania. Opis twoich zainteresowań, hobby zwiększa szanse, że zainteresuje się Tobą ktoś o podobnych poglądach, zainteresowaniach, doświadczeniach dzięki czemu nie będziesz musieć głowić się o czym rozmawiać, a rozmowa będzie się kleić i trwać całą noc. Postaraj się lepiej poznać partnera/partnerkę zanim zdecydujesz się na spotkanie. Pamiętaj, że masz wybór. Wybierz mądrze, a może będzie to twoja ostatnia miłość.