Tak, wiem, bardzo zabawne. Ale tak już zupełnie na serio, to przecież każdy facet chciałby otaczać się tysiącem kobiet, jednakże nie każdy ma do tego stopnia opanowane umiejętności socjalne, aby to od razu osiągnąć, ale dzisiejszy poradnik powinien przybliżyć Ci, jak zostać prawdziwym playboyem, dlatego też, szukaj rad poniżej ?

Jak zostać ,,mistrzem podrywu”?

Jeśli nie nauczysz się najpierw chodzić – to nie pobiegniesz

Bez znajomości podstaw rozmowy z kimkolwiek daleko nie zajedziemy jeśli chodzi o podrywanie kobiet, dlatego też ta maksyma jest jak najbardziej na miejscu. Bardzo prostym i efektywnym sposobem na to, aby się nauczyć rozmawiać z ludźmi, jest zwykłe zapytanie się o czas, kiedy na przykład idziemy z pracy/szkoły do domu bądź odwrotnie. To niewinne pytanie pozwoli Ci nauczyć się ,,chodzić” w świecie socjalnym, dlatego też najlepiej robić to tak długo, aż wreszcie zniknie stres spowodowany rozpoczęciem rozmowy z kimkolwiek.

A co jeśli poprzedni etap mamy już za sobą?

Jeśli już mamy opanowane podstawy rozmowy, to czas przejść do następnego etapu, czyli utrzymywanie tego, aby jakoś to szło w przód. Ale tutaj zapewne masz już problem, czyż nie? Nie martw się, istnieje kilka sposobów na to jak ciągnąć dalej taką rozmowę. Kobiety na spotkaniach z mężczyznami którzy im się podobają mają zazwyczaj na sobie pociągające rzeczy, na przykład ładną sukienkę, bądź piękne kolczyki. Komplementując je sprawisz, że kobieta poczuje się doceniona, z racji tego że przecież przez X godzin dobierała ten strój, tylko aby tobie się spodobać, więc nie schrzań rozmowy i nie rzucaj komplementami podczas przerw w niej, pamiętaj, powinieneś je odpowiednio wkomponować je do konwersacji.

Udało się – mam jej numer, ale co teraz?

Gratuluję, jednakże nie jest to jeszcze koniec. Pamiętaj aby dać kobiecie czas, przecież ona również ma swoje życie prywatne, dlatego też nie próbuj zmuszać jej do wyboru między tobą a jej zajęciami, ponieważ ,,ty” na pewno nie będziesz tym wyborem i po prostu wasz kontakt się urwie, z tego powodu że będzie cię uważała za desperata a to nie jest cecha której kobiety pożądają. Wrzuć na luz i zaczekaj – na pewno się odezwie! Miej na uwadze że kobiety też są ludźmi. Musisz być spokojny i najlepiej posiadać świetne poczucie humoru.

Źródło : https://strony-erotyczne.com.pl/