Wiele dziewczyn bardzo zastanawia się nad tym co facetów tak bardzo podnieca w ich piersiach. Nie ma właściwie takiego mężczyzny, który nie spojrzy na kobiece piersi oraz nie będzie ich pieścił w czasie różnego rodzaju zbliżeń. To najlepsza darmowa erotyka. Teoretycznie piersi są zarezerwowane dla małych dzieci, jednak jak widać także facet czuje się dzięki nim bardzo wyjątkowo.

Tajemnicą jest tutaj oksytocyna. Związek wydzielany jest do mózgu dziewczyny w reakcji na dziecko ssące sutek. Ma to zawiązać relacje pomiędzy dzieckiem jak również kobietą. W trakcie stymulacji piersi przez mężczyzn okazuje się jednakże, że ta sama oksytocyna wywołuje podniecenie i tym samym sprawia, że panna ma dużo większą ochotę na sex jak i na samego mężczyznę.

Stymulacja piersi u wielu laseczek pozwala nawet na uzyskanie orgazmu choć za każdym razem należy wiedzieć jak to sprawić. Każda jedna dziewczyna może lubić bowiem inną formę stymulacji swoich sutków. Mężczyźni jednakże świetnie wiedzą, że głaskanie damskiego biustu to klucz do zaspokojenia seks potrzeb i to obu stron. To właśnie tak bardzo ciągnie brzydką płeć do kobiecego biustu.

źródło: sexzoom.pl