Kobiety mają biust, który nas facetów bardzo podnieca. Nie oszukujmy się, ale każdy facet marzy o tym, aby dotykać i całować kobiece cycki. Jednak jak wiemy każdy biust jest inny. Jednej kobiety mają małe piersi, inne mają średnie, a jeszcze inne mają duże cycki. Wśród facetów z całego świata istnieje przekonanie, że duże cycki są bardzo seksowne i podniecające. Natomiast nie wszyscy mężczyźni tak uważają.

Niektórych facetów kręcą małe lub średniej wielkości cycki. Dlaczego więc mówi się tak o dużych cyckach. Duże cycki to dla większości facetów oznaka kobiecości. Może i jest tak po części, jednak kobiety z mniejszymi piersiami również potrafią być bardzo seksowne i kuszące. Może chodzi o to, że faceci, którzy mają takie dobre zdanie o dużych cyckach lubią po prostu sobie pomacać.

Gdy kobieta ma duże piersi to facet może złapać więcej i bardziej to poczuć, że je dotyka. Nie wiemy do końca jak to jest z tymi cyckami i dlaczego jedni wolą małe, a inni duże. Wiemy jednak, że fajne laseczki są i tak bardzo seksowne i podniecające nawet gdy nie mają dużych cycków, lecz małe.

źródło: cycki