Tak naprawdę może być niewielka droga. Wszystko zależy przede wszystkim od tego jak dobrym jest się we flircie i jak on na nas może zadziałać.

Przecież wiadomo, że chodzi tutaj przede wszystkim o zainteresowanie drugiej osoby sobą, a także porno pobudzenie jej i sprawienie, że sama będzie miała ochotę przynajmniej się z nami umówić. Zatem jeśli taki cel ostanie osiągnięty to naprawdę niewiele już potrzeba, aby cała sytuacja zakończyła się w objęciach i przy upojnych chwilach.

Niekoniecznie musi to mieć miejsce tradycyjnie w łóżku. Wszak flirtować i uprawiać seks można wszędzie, nawet w pracy, a w takich miejscach jak wiadomo raczej łóżka do dyspozycji kochanków nie ma. Dlatego też bardzo często flirt ma swój finał w samochodzie na tylnej kanapie, lub też na biurku w jakimś wolnym pomieszczeniu, a może jeszcze w innym mniej ustronnym miejscu. Sex laski są gotowe na wszelkie opcje. Wszystko naprawdę zależy przede wszystkim od tego w jakim miejscu rozpocznie się flirt i jak dalej się on potoczy. Jednym słowem jak najbardziej jest to możliwe i wykonalne, a co więcej wcale po takim akcie nie musi być znajomość kontynuowana.