Gdy uprawiamy seks to mamy mnóstwo możliwości na to, aby seks był za każdym razem inny. Seks to nie tylko penetracja penisem cipki partnerki, ale także wiele innych jego urozmaiceń. Seks to, np. oralne zabawy. Oral, czyli robienie loda partnerowi lub robienie minetki partnerce. Wiele kobiet nie zgadza się na taki rodzaj seksu. Dlaczego? Dlatego, że po prostu wiele kobiet obrzydza branie do buzi męskiego penisa i tzw. robienie mu loda.

Jeśli chodzi o robienie minetki to wśród facetów chyba nawet nie ma lub są, ale to pewnie bardzo mała liczba, którzy nie chcą zrobić partnerce minetkę z tego samego powodu, czyli z powodu obrzydzenia. Faceci otwarcie mówią o tym, że marzy im się wylizać cipki kobiety, która im się podoba. Natomiast bywa też tak, że to kobiety nie chcą, aby mężczyzna zrobił im minetkę.

Nie chcą, ponieważ przyznają, że odczuwają wtedy pewien wstyd. Przy oralnej, aby nie zrazić partnera lub partnerki należy pamiętać o tym, aby zadbać o swoje intymne miejsca. Nawet osoby, które uwielbiają oral mogą się zniesmaczyć po takiej zabawy, gdy intymne miejsce, które jest głównym celem zabawy nie będzie miało odpowiedniej higieny.

źródło: obciąganie