Szukanie drugiej połówki w tym podłym, naszpikowanym zagrożeniami i problemami świecie czasami wydaje się niemożliwe. Niektórzy nawet, zrezygnowali całkowicie z szukania tej drugiej osoby, z różnych powodów, rozstanie z poprzednim partnerem, złamane serce, bądź też nawet chęć rozwoju swojej kariery lub problemy psychiczne. Ale my wam dzisiaj opowiemy o tym, jakie są plusy i minusy bycia singlem. Zapraszamy do naszego artykułu!

Plusy i minusy bycia ,,samotnym” to znaczy – singlem

Plusy bycia singlem – po prostu

Osoby żyjące w pojedynkę mają więcej pieniędzy z racji tego, że nie da się ukryć, randki bywają kosztowne, zwłaszcza dla mężczyzn, gdyż to przeważnie oni pokrywają koszty większości spotkań, Bycie singlem zwalnia nas z obowiązku kupowania kwiatów, czekoladek czy prezentów rocznicowych. Ponadto, single mają więcej czasu, który można poświęcić na samorozwój oraz spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Bycie w związku bardzo często pozbawia nas życia towarzyskiego. (Jeśli chodzi zaś o singli z rejonów śląska, to zapewne będą oni częstymi klientami seks shopów w Katowicach [Demografia nie kłamie, Katowice to prawie numer jeden w statystykach]). Poza tym, osoby samotne śmiało mogą odwiedzać kluby dyskotekowe, w których istnieje duża szansa na poznanie osoby, z która można miło spędzić czas, ale niekoniecznie się wiązać. Dlatego też uważamy życie towarzyskie za duży plus.

Minusy bycia singlem – czyli samotność z wyboru

     Istnieje kilka poważnych wad życia w pojedynkę. Przede wszystkim single muszą liczyć się z widokiem zakochanych par trzymających się za ręce. Pary można spotkać praktycznie wszędzie, ale najboleśniejsze jest spotkanie dwójki wpatrzonych w siebie osób w Walentynki. Dlatego też wielu singli nienawidzi tego święta. Z całą pewnością wadą życia w pojedynkę jest brak osoby, której obecność towarzyszyłaby nam na co dzień. Wielu singli zazdrości osobom pozostającym w związkach, wsparcia i miłości ze strony drugiej połówki. Problematyczne mogą być również pytania rodziny, która chciałaby, aby singiel w końcu się z kimś związał. Ale wiadomo, to zależy wyłącznie od naszego singla, czy zacznie szukać drugiej połówki, czy też nie.

Źródło : https://erotyczne-galerie.pl