Ludzie uwielbiają uprawiać seks. Nie znam osoby, która doświadczyła już tego, a mimo to nie jest przekonana do uprawiania seksu. Ludzie uprawiają seks w bardzo różnych miejscach na ziemi. Przeważnie osoby w związku robią to w domu, ale zdarza się też niektórym uprawiać seks w publicznych miejscach. Częściej w takich miejscach jednak robią to ludzie, którzy są kochankami lub nie znają się, a umówili się tylko na numerek.

Może to dziwne, ale ludziom zdarza się uprawiać seks w pracy. Mało tego, jest to jedno z najbardziej popularnych miejsc na uprawianie seksu poza domem. Seks w pracy ma często miejsce w przypadku kochanków. Ludzie, którzy ze sobą pracują są zazwyczaj ze sobą zżyci, gdy pracują wspólnie już lata. Jednak nie w każdej pracy ludzie uprawiają sex.

Takie miejsca to przeważnie biura, które posiadają jakieś zakątki, w których można iść na szybki numerek. Takie sytuacje kręcą jeszcze bardziej kochanków z pracy, gdyż podwyższa się adrenalina, że ktoś może ich zobaczyć. Czasem jednak okazuje się, że jest to jedyne miejsce, w którym mogą czuć się swobodnie, bo wiedzą, że nie przyłapie ich żaden z partnerów.

źródło: publiczny seks