Gdy jesteśmy w związki to wiadomo, że prowadzimy również życie erotycznym z naszą drugą połówką. Oczywiście są przypadki związków, w których nie ma w ogóle życia erotycznego, ale o tym powiem za chwilę. Tak więc, gdy jesteśmy w związku to prowadzimy życie erotyczne. Jednak zastanówmy się czy ma ono coś wspólnego z naszym codziennym życiem, gdy wraz z ukochaną osobą pełnimy codziennie obowiązki oraz jak seks ma się do naszych codziennych relacji z partnerem/partnerką. Aby rozwiać wątpliwości powiem, że tak – seks bardzo oddziałuje na codzienne relacje.

Nasze wspólne życie z ukochaną osobą możemy podzielić na dwa etapy: życie codzienne i erotyczne. Codzienne życie to obowiązki każdego dnia, spędzanie wspólnie czasu za dnia, a także wiele innych spraw, które dzieją się każdego dnia. Natomiast życie erotyczne to po prostu seks z ukochaną osobą. Jednak mimo iż są to dwie osobne kwestie, to jedna w dużym stopniu oddziałuje na drugą. Dzieje się tak, ponieważ jeśli mamy udane życie erotyczne to nasze codzienne relacje również mają się dobrze.

Jeśli jednak seks z partnerem/partnerką nie jest do końca taki jaki ma być, to problemy z sypialni przenoszą się do codziennych relacji. Dlatego powinniśmy zadbać o dobre stosunki seksualne z ukochaną osobą, bo to będzie tylko dobrze wpływać na nasze relacje w ciągu dnia.

źródło: porno