Wiele osób marzy o seksie w miejscach publicznych. Taki seks kojarzy się ludziom z pewnego rodzaju nieprzewidywalnością, powoduje dreszczyk emocji oraz wzmaga pożądanie. Ludzie często na cel erotycznych igraszek wybierają przymierzalnie w sklepach z odzieżą, lub toalety (na przykład w restauracji czy w centrum handlowym).

Seks w przymierzalni sklepowej może być tak samo stresujący jak i ekscytujący. Jeśli chcemy kochać się w miejscu publicznym pamiętajmy o tym, aby wybrać takie miejsce, w którym będziemy możliwie jak najbardziej zrelaksowani, co ma szczególne znaczenie w stosunku erotycznym, zwłaszcza w przypadku mężczyzn. Nawet najlepszy ogier i najwspanialszy kochanek w obliczu napięcia i w stresującej sytuacji może mieć problemy z męskością i będzie bardziej myślał o tym, aby nie dać się nakryć niż o przyjemności i satysfakcji swojej oraz swojej partnerki.

Jeśli więc chcemy dzikich seks igraszek w miejscu publicznym starannie wybierzmy miejsce – spontaniczność może tutaj na niewiele się zdać.

źródło: seksfilmy.org.pl