Kiedy chcemy uprawiać seks z nieznajomą kobietą , to na pewno będzie towarzyszył nam przy tym ogromny stres. Nie wiemy jak inna kobieta zareaguje na rozmiar naszego penisa i czy damy radę ją zadowolić. Jednak ten sam stres sprawia, że jesteśmy niesamowicie podnieceni na samą myśl o akcji porno z inną dziewczyną. Taki numerek z całkiem obcą nam kobietą jest zupełnie inny niż ten ze stałą partnerką.

Swoją partnerkę już znamy, wiemy co uwielbia, jak ją zadowolić itp. Tutaj, spotykając się na seks z inną kobietą nie wiemy o niej nic. Nie wiemy co ją podnieca, co lubi robić w łóżku itp., ale właśnie ta niewiedza sprawia, że chcemy wyruszyć z nią w tą podróż i dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Mówi się, że laseczki mogą uprawiać seks zawsze, bo zawsze znajdą faceta, który chętnie się zgodzi. Natomiast mężczyźni zawsze by chcieli, a nie zawsze mogą, gdyż kobieta nie zgodzi się tak od razu na seks.

No, chyba, że pani, która daje takie usługi odpłatnie. Jednak mężczyźni mogą nauczyć się pewnych manier, dzięki którym laseczki będą same wchodziły mu do łóżka. Są to odpowiednie gierki erotyczne, którą są w stanie zbudować cały nastrój i otoczkę, a reszta przyjdzie sama.