Wiele kobiet przyznaje, że zdarzyło im się spędzić choć jedną noc z obcym mężczyzną uprawiając z nim wtedy seks. We współczesnym świecie coraz więcej jest takich sytuacji. Mamy internet, a on jest też bardzo znaczącym w tym przypadku czynnikiem, który skłania ludzi do takich zachowań. W internecie możemy poznać zupełnie obce nam osoby, a w końcu umówić się z tą osobą na seks.

Często też do takich sytuacji dochodzi na imprezach, kiedy to alkohol ma przewagę, a pod wpływem alkoholu jesteśmy bardziej skłonni do takich igraszek, nawet z nieznajomymi. Jak widać, z biegiem czasu wszystko ulega zmianie. Kiedyś pierwszy związek był na całe życie, a teraz ludzie odchodzą od czegoś takiego i żyją samotnie po to, aby nie mieć zobowiązań w stosunku co do drugiej osoby. Trzeba się zastanowić czy takie życie jest dobre dla człowieka czy jednak nie.

Według seksuologów, seks przygody z kilkoma partnerami są wskazane i pozwalają lepiej poznać nasze pragnienia w seksie. Może jednak warto się bawić i uprawiać seks z kim tylko chcemy. Każdy powinien podjąć taką decyzję sam.

źródło: filmyporno.info