Wiadomo, że panowie korzystają z usług prostytutek. Co prawda kosztuje troszkę, ale można wtedy spełnić swoje fetysze. Faceci z różnych przyczyn wybierają panie z agencji towarzyskiej. Jedni dlatego, że nie potrafią znaleźć sobie kobiety, a mają ogromną ochotę na seks i muszą się wyładować, natomiast inni wybierają prostytutki, ponieważ one zgadzają się prawie na wszystko, oczywiście za odpowiednią cenę.

Normalne szanujące się kobiety nie zawsze godzą się na wymyślony przez ich mężczyznę rodzaj seksu i właśnie dlatego panowie idą wtedy do prostytutki, nie wszyscy, lecz ci, którzy pragną spełnić swoje fantazje, a zwykły seks już ich nie cieszy. Taka pani z agencji zgadza się na bardzo wiele, na każdy rodzaj seksu, przeróżne fetysze, przebieranki czy też wymyślone sytuacje, które sprowadzają się do seksu. Mężczyzna może wtedy mieć wszystko to co wymarzył sobie oglądając wszelkiego typu filmy z gwiazdami porno.

Tylko trzeba zadać sobie pytanie czy warto poświęcić aż tyle, tylko po to aby zasmakować seksu jakiego się pragnie. Czy nie lepiej byłoby spróbować namówić swoją kobietę by choć w pewnym stopniu spełniła jego sex zachcianki?

źródło: spermopijki.pl