Większość par zapewne uprawia seks tylko w sypialni. Z jednej strony to bardzo dobrze, ponieważ nie można uprawiać seksu publicznie, ale z drugiej strony powinniśmy pomyśleć o tym, aby wreszcie się uwolnić z naszej sypialni i spróbować tego gdzie indziej. Seks to nasza intymna sprawa, więc robimy to w naszej sypialni, bo tam jesteśmy sami i to nasze prywatne miejsce.

Jednak, gdy mamy większą przestrzeń prywatności, czyli mieszkamy tylko z partnerem/partnerką to mamy przecież większe pole do manewru, które warto wykorzystać. Możemy przecież zrobić to w naszym salonie, w kuchni na stole, w łazience pod prysznicem, gdy bierzemy wspólną kąpiel lub nawet na schodach w domu.

Uprawianie seksu w takich miejscach to bardzo dobra zmiana i na pewno nie pozwoli nam się nudzić w życiu intymnym. Możemy też pokusić się na coś bardziej odważnego, czyli publiczny seks. Nie chodzi tu dosłownie o publiczne uprawianie seksu będąc na środku miasta czy ulicy, ale o robienie tego w zacisznych miejscach poza domem, gdzie mogą zjawić się jakieś osoby, ale jest to bardzo małe prawdopodobieństwo.

źródło: dupy