Jeśli szukacie pomysłu na ciekawe spędzenie weekendu, świetnym pomysłem może się dla Was okazać zabawa w dominację. Zasady gry ustalacie sami, ale z grubsza wyglądają one tak, że jedna osoba jest panem, a druga jego służącym. Gra może dotyczyć wszystkich obszarów życia, lub tylko życia seksualnego.

Wszystko zależy od Waszej fantazji. Jeśli macie ochotę na podkręcenie atmosfery, możecie zaopatrzyć się także w erotyczne gadżety w postaci skórzanej obroży, smyczy, kajdanek, czy innych atrybutów dominy i poddanego. Takie gadżety można bez problemu dostać w każdym sex shopie albo zamówić przez internet. Kto wie, być może okaże się, że poprzez taką zabawę odkryjecie swojego drugie oblicze i nagle dojdziecie do wniosku, że bycie zdominowanym przez drugą osobę niezwykle Was kręci. Pamiętajmy jednak o tym, aby nie przekroczyć granic drugiej osoby, jeśli taka zabawa ma być przyjemnością dla Was obojga.

Warto przed jej rozpoczęciem porozmawiać z partnerem do jakiego momentu możecie się posunąć w erotycznych i miłosnych igraszkach.

źródło: megaporn.pl