Bardzo wielu mężczyzn podchodzi do stosunku seksualnego w sposób nietypowo samolubny. Chodzi im po prostu o to, żeby zaspokoić swoje potrzeby, a nie myślą o tym co odczuwa dziewczyna. Potrzeby seksualne mężczyzny są tak naprawdę sporo mniejsze niż pań i mniej delikatności wymaga także mężczyzna, by się podniecić. Wiele kobiet narzeka na to, że nie czują się spełnione seksualne, a wynika to właśnie ze złego nastawienia do seksu.

Warto korzystać z seks filmików na redtube i zaskoczyć swoją partnerkę. Każdy mężczyzna powinien pamiętać bowiem o tym, że może i gra wstępna wydaje się nieinteresująca, ale dla dziewczyny jest ona niezwykle znacząca. Ta gra wstępna rozbudza ją i rozpala erotycznie. Pomaga unieść się na wyższy stan, właściwie nawilża pochwę i zwiększa produkcję hormonów, które powodują, że późniejszy sex dostarcza niesamowitych doznań, także facetowi. Kobietę do seksu należy po prostu odpowiednio przygotować.

Nie można robić nic na siłę i wbrew woli swojej ukochanej. Wykazując się większa ilością empatii w czasie uprawiania sexu można zapewnić ogromną przyjemność obu stronom. Warto także zobaczyć od czasu do czasu filmy porno, czy sex gify żeby szukać nowych pomysłów na seks.

źródło: matkojebca.pl